Yeni Projeler Hakkında

maxresdefault (1)

Merhaba değerli takipçilerimiz ve oyunseverler,

Uzun bir süredir sessizliğin içine gömülmüştük ve yaşamlarımızdan ötürü aktif değildik. Bu kadar zaman sonra bir açıklama yapmayı uygun gördük. Öncelikle artık sessizliğe gömülmeyeceğimizi bildirmek isterim. Türkçe Oyun Merkezi olarak ikinci defa yenileşme gereği gördük. Ekibimizi sıfırdan yeniden oluşturduk. Eski çevirmenlerimiz ve görevli arkadaşlarımızla yollarımızı ayırdık. Yeni ve hevesli çevirmenlere kapı araladık ki, yeni ekibimizi de yavaştan oluşturmaya başladık.

Birazda projelerden bahsedersem eğer, daha önce yapmayı planladığımız birçok çeviriden şu anda vazgeçtik. O çeviriler arasından şu anda aklımızda bir tek Dead Island bulunmakta ki daha önce bir kısmını çevirmiştik. Bunun dışındaki gelecekte yapacağımız hiçbir çeviri belirlilik kazanmış değil. Sürpriz birçok projemiz olacak. Bunları Haziran sonuyla birlikte, yani okullarımızın ve sınavlarımızın bitişle birlikte hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu arada yapacağımız çevirilerde sizin düşüncelerinizi ve isteklerinizi de dinleyeceğiz. İletişim adreslerimiz veya site üzerindeki konular üzerinden bize fikir ve isteklerinizi beyan ederseniz size müsait olduğumuz en kısa zamanda geri dönüş yapacağımızın garantisini veriyorum.

Esenlikle kalın, iyi oyunlar.

Mehmet Tandoğan – Serhat Çavunt

Bir önceki yazımız olan Yeni Serisi Çıktıktan Sonra Popülerliğini Kaybeden Oyunlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …