Valiant Hearts The Great War İnceleme

Valiant Hearts The Great War İnceleme
Valiant Hearts The Great War İnceleme

Valiant Hearts The Great War Ubisoft şirketinin yapmış olduğu bir oyundur. Bu oyun gerçekten hikayesiyle, kurgusuyla hatta oyunun içeriğiyle dikkat çekiyor.Aksiyon sahnelerindeki müzikler ise fevkalade.Oyunun görüntüleri adeta çizgi romanı andıran bir görüntüye sahip. Bu da aslında oyuncuları çeken ana etkenlerden biri. Oyunu kısa sanabilirsiniz ama yanılırsınız. Resimlere bakarak 1 saatte bitecek oyun diyebilirsiniz. Fakat oyunun her bir bölümü ayrı uzun ayrıca oyunda çözmeniz gereken bulmacalar zamanımızı oldukça alıyor. Bu yüzden oyundaki bulmacalar sayesinde oyunun ömrü uzatmış oluyorlar.

Oyunu oynamanızı tavsiye ederim ..Pişman olmazsınız . Oyun hem bir an hüzünlendiriyor hemde insana cesaret veriyor.Hikayesi ise eski dönemlerde yapılan savaşlar hakkında. Bu savaşları kısaca özet geçmişler ve oyunda bulunan notlarla bu olylar açıklanmaya çalışılmış. Oyun tarihsel açıdan gerçekleri yansıyıtor. Tüm ilkleri burada bulabilirsiniz. Örneğin zehirli gazları ilk defa kullanan Almanya gibi..Bu tür örnekler çoktur. Yemek kabından tutunda zeplinine kadar oyunda açıklanmış ne amaçlar kullanıldıkları bu da oyuna renk veren ayrıca bilgi veren faktörlerden birisi.

Bir önceki yazımız olan Far Cry 4 Ön İnceleme başlıklı makalemizde Far Cry 4 ve Ön İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …