UFC’nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi

UFC'nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi
UFC’nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi

EA şirketi maç oyunlarıyla tanına bir şirkettir ve bunun yanında diğer spor dallarına da sağlam bir şekilde el atmış durumda hal böyle olunca bu tip şirketlerin oyunları da bir hayli kaliteli oluyor, Şimdi sizlere bu şirketin bir dövüş oyunundan bahsedeeceğim.EA Sport’un geliştirdiği yeni nesil dövüş oyunu güncellemelerinin ardı arkası gelmiyor.Yapımcı ekip oyunun üçüncü güncellemesini de bizlere sundu.

Yeni güncellemeyle oyuna Gunnar Nelson ve Tim Kennedy dövüşçüleri ekleniyor.Bunların yanında akıcı animasyonlar, yeni dövüş hareketleri sizlere bu güncelleme ile geliyor.Ayrıca bu güncellemeyi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ubisoft Arcade Oyunlarına % 50 İndirim başlıklı makalemizde Ubisoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …