Truck Mechanic Simulator 2015 %100 Türkçe Yama

tms 2016-08-09 16-16-37-55

Çeviri Durumu

Menü %100

Alıştırma %100

Görevler, Arayüz ve Parça isimleri %40

Proje Yöneticisi

Mehmet Tandoğan

Çevirmenler

Serhat Çavunt

Test

Mehmet Tandoğan

Oyun Hakkında

Truck Mechanic Simulator 2015 oyunu bildiğiniz üzere tır ve büyük araçların tamiratını içeren bir içeriğe sahiptir. Bundan öncesinde Car Mechanic simulator oyunundan esinlenerek yapılmış bir oyundur. Tır tamiratından veya araba tamiratından hoşlanan ve bu işi hobi olarak gerçektede yapan kişiler için gayet güzel bir oyundur diyebiliriz. Ben arabadan anlamıyorum diyorsanız oyun içinde gerekli talimatları okuyarak belkide ileride size lazım olacak bir bilgiyi elde etmiş bile olabilirsiniz.Türkçe yama oyunu %100’ünü Türkçe yapacaktır.

Oyun İçi Resimler

Kurulum

Oyunun ana klasörünü seçerek kurulumu yapınız.

TURBOBİT

YANDEX

Bir önceki yazımız olan Batman The Telltale Series Episode 1 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Batman telltale games türkçe yama, Batman telltale series türkçe yama ve Batman The Telltale Series Episode 1 türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …