Torrent Oyun indirmek İsteyenler İçin Harika Bir Site

Torrent oyun indir aramalarında çok sayıda web sitesi karşımıza çıksa da, bu web sitelerinin kalite bazında bir çoğunun sınıfta kaldığını, birçok oyun sever görmekte ve bu durumdan yakınmaktadır. Birçok torrent oyun indirme sitesinde oyun indirmek istediğimizde, torrent oyun indir linklerinin bir çoğunun kırık olduğunu görmekteyiz. İşin en kötü tarafı ise, bu durumun site yetkililerine bildirildiği halde, düzeltilmemesi ya da düzeltilmesinin günler almasıdır.
Torrent oyunlar için açılan web sitelerinin, her şeyden önce güncelliğini kaybetmemesi ve iletişimde etkileşimin üst düzey olması gerekse de, maalesef bunu her web sitesinde görmek mümkün olmuyor. Bugün Google gibi arama motorlarına – Torrent oyun indir – diye yazdığımızda karşımıza çıkan sayısız web sitesi, genel anlamda oyun severlerin beklentilerini ciddi oranda karşılama konusunda yetersiz kalmaktadır.
Kimi web sitelerine baktığımızda torrent oyunlar içerisine yerleştirilmiş kötü niyetli yazılımlar bilgisayarımıza zarar verirken, kim web sitelerinin çok karışık ve özensiz bir yapıya sahip olduklarını görebiliriz. Ayrıca güncellikten uzak ve editörlerin ilgisizliğine terk edilmiş web sitelerinin de fazlaca olması, torrent oyun indir diye arama yaparak girdiğimiz sitelerde, uzun süreli zaman kayıplarına neden olmaktadır.

Aradığım Torrent Oyun İndirme Sitesini Buldum!

Yukarıda saydığım tüm olumsuzluklardan dolayı, açıkçası bu konuda pek umudum kalmamıştı. Ancak bir arkadaşın tavsiyesi üzerine, Torrentoyunlar.org sitesiyle tanıştım. Lakin daha önceki olumsuz tecrübelerim nedeniyle, bu siteden de pek umudum yoktu. Siteye girdikten sonra kabaca genel yapısına bakıp, denemeye değer olduğuna karar verdim.
Aynı gün içerisinde farklı bir çok oyun için, torrent oyun indir linkine tıklayarak oyunlar indirdim. Gördüklerim, tek kelimeyle inanılmazdı. 30 kadar torrent oyun indir butonunu test etmeme rağmen, bilgisayarıma hala virüs buluşmamış olmasının şaşkınlığını yaşıyordum. Evet, yanlış okumadınız. O kadar Torrent oyunlar indirdiğim halde, hiçbir sorun yoktu ve site bu konuda tertemizdi.
Tüm bunların yanı sıra, hiçbir denememde kırık linklerle karşılaşmadım. Torrentoyunlar.org sitesi, işini hakkıyla yapan editörlerden kurulduğu belliydi. Kırık link bulunmaması, diğer sitelerdeki gibi uzun zaman kayıplarının önüne geçiyordu.
Tüm bunlar karşısında hem site editörlerine teşekkür etmek, hem de iletişim kanallarının hızını test etmek amacıyla, editörlere bir takım sorular sormayı düşündüm.

Torrent Oyunlar Sitesinde, Süper Hızlı İletişim Kanalı
Düşüncemi uygulamaya koymak adına, iletişim butonuna tıklayarak editörler ile iletişime geçtim. İletişim kanallarını test etmek için, kendilerine bir takım sorular yönelterek, altına da böyle kaliteli bir hizmeti oyun severlere sundukları için teşekkür ettim.

Bir önceki yazımız olan Torrent Nedir? | Torrent Dosyası Nedir? | Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde Torrent dosyası nedir, torrent ne işe yarar ve Torrent Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Torrent Nedir? | Torrent Dosyası Nedir? | Ne İşe Yarar?

Torrent, internet üzerinden bir oyun , dosya indirmek için kullanılan gerekli olan bilgileri içinde taşıyan, …