The Walking Dead Season 2 Episode 5 Türkçe Yama

the-walking-dead-game-season-2-walkthrough

Bu Yama 2. sezonu komple kapsamaktadır. Yani 2. sezon episode 1-2-3-4-5 bölümlerini içermektedir.

Yamadan Notlar (alıntı)

Arkadaşlar oyun Steam’da yayınlandıktan sadece 6 saat içerisinde oyunu tamamı ile çevirdik. Bugün gün içerisinde ise Türkçe yamayı oyunda ve dosya üzerinde test ettik. Ayrıca bir yandan test devam ederken diğer yandan TechnoGame programcıları sizler yamayı indirirken yüksek boyutlara takılıp kotanızı doldurmayın diye yama boyutunu, yeni yazdıkları kodlar ile tam olarak 75 kat küçülttüler.
Unutmayın ki TechnoGame işini disiplinli, ciddi, kaliteli ve hızlı yapmasa bu yama “1” günde tamamlanmaz. Şu an emeği geçen kısmında gördüğünüz arkadaşlar dün gece oyunun çıkış saatinden itibaren saatlerce uyumadan aralıksız çeviri yaptılar. Programcı arkadaşlar 40 saati aşkın bir süredir uyumadan bilgisayar başından kalkmadan sizlere bu yamayı yetiştirmeye çalıştılar. Gözümüzden kaçan ufak tefek hatalarımız olmuşsa hatamızı affedin. Herkese iyi oyunlar ve iyi eğlenceler.

” Programcılar ”

Nurullah Aktaş
Mert Aykuteli

” Çevirmenler ”

Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Barbaros Emre Alagöz
Ali Ekber Ağzıbüyük
Halil Yetkin
Murat Gençoğlu
Cem Güllü
Kerim Can Ulusu
Ertan Yıldırım

” Test Ekibi ”

Nurullah Aktaş
Mert Aykuteli
Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Murat Gençoğlu
Reklam ve Tanıtım
Tayfun Kumaş

İndirme Linkleri

turbobit indir butonu

Uploaded indir butonu

userscloud indir butonu

Bir önceki yazımız olan Bioshock 1 % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Bioshock 1 ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Kindergarten Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Anaokulu sıralarında diresek çürütmeye devam. Çocukluğuna dönmek isteyenler …