The Ritual on Weylyn Island Türkçe Yama

Proje Yöneticisi

Mehmet Tandoğan

Çeviri Durumu

Altyazı % 100

Etkileşim % 100

Ses Kayıtları % 100

Görevler % 100

Çevirmenler

Akala

Test

Akala

Programlama

Mehmet Tandoğan

Bu Yama Türkçe Oyun Merkezi [TOM] Tarafından yerelleştirilmiştir.

Oyun Hakkında

Oyunda tekneyle bizi müstahkem ve terkedilmiş bir adaya bırakıyorlar. Burası daha önceden bizim dedemiz tarafından alınmış bir yer olup lanetli olduğundan daha önce buraya kimse gelmeye cesaret edememiş. Biz buradaki laneti ve kaybolan ailemiz hakkında ipuçlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Bakalım bu adada bizleri ne tür korkunç olaylar bekliyor.

Yama Hakkında

Oyun etkileşimlerinin bir kısmını çeviri dosyasında bulamadık arkadaşlar, o yüzden bazı etkileşim çevirileri olduğu gibi kaldı.

Türkçe Yama Tanıtım Fragmanı

Görüntüler

Kurulum

Oyunun kurulu olduğu klasörü seçerek yamayı kurunuz.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

Yandex_Disk-Button

Bir önceki yazımız olan Feist % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Feist ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …