The Forest İnceleme

0
The Forest İnceleme

The Forest İnceleme

Şimdi The Forest oyununa bir göz atalım ve inceleyelim. Bildiğiniz gibi bu oyun hayatta kalma yani survivor türünde bir oyundur. Tabi bir yandan da gerilimi vermiş bir oyundur.Oyunu oynamayanlar için bu inceleme iyi olacaktır.Gelelim oyunda belli başlı özelliklere:

Oyunun hikayesi: Bir adadasınız ve bu adada sık ormanlarla kaplı ve çok geniş bir yer. Burada eskilerden beri yaşayan insanlar insanlar mevcut bu insanlar kim mi ? Yamyam diye tabir ettiğimiz ve insan yiyen kişiler. Bunlardan uzak durmaya çalışıyoruz. Bunlarla baş ederken ağaçları  veya bitkileri keserek bunlardan korunmak için ev veya bu yamyamları uzak tutmak için çeşitli simgeler yaparak bunu ateşe vererek uzak durmalarını sağlayabiliyoruz.Ayrıca hayatta kalmak için ormanda bulunan meyveleri yiyebiliyorsunuz dikkat edin çoğu zehirli oluyor. Envanterinizde bulunan nesneleri birleştirme özelliğide bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Kraven Manor İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve Kraven Manor hakkında bilgiler verilmektedir.

1.084 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 sene önce eklendi
The Forest İnceleme

Oyun Türü: Oyun İnceleme

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?