The Forest İnceleme

The Forest İnceleme
The Forest İnceleme

Şimdi The Forest oyununa bir göz atalım ve inceleyelim. Bildiğiniz gibi bu oyun hayatta kalma yani survivor türünde bir oyundur. Tabi bir yandan da gerilimi vermiş bir oyundur.Oyunu oynamayanlar için bu inceleme iyi olacaktır.Gelelim oyunda belli başlı özelliklere:

Oyunun hikayesi: Bir adadasınız ve bu adada sık ormanlarla kaplı ve çok geniş bir yer. Burada eskilerden beri yaşayan insanlar insanlar mevcut bu insanlar kim mi ? Yamyam diye tabir ettiğimiz ve insan yiyen kişiler. Bunlardan uzak durmaya çalışıyoruz. Bunlarla baş ederken ağaçları  veya bitkileri keserek bunlardan korunmak için ev veya bu yamyamları uzak tutmak için çeşitli simgeler yaparak bunu ateşe vererek uzak durmalarını sağlayabiliyoruz.Ayrıca hayatta kalmak için ormanda bulunan meyveleri yiyebiliyorsunuz dikkat edin çoğu zehirli oluyor. Envanterinizde bulunan nesneleri birleştirme özelliğide bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Kraven Manor İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve Kraven Manor hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …