The Evil Within İlk İnceleme

0
The Evil Within İlk İnceleme

The Evil Within İlk İnceleme

evet arkadaşlar bugun The Evil Within konu alacağız ve beklenen oyunlar gelmeye başladı sanırım. Sağlam bir yapıt sağlam fps ve sağlam grafikler sizleri bekliyor. Oyunu indirmeden geçirdiğiniz süre sizler için yok sayıyoruz =)..

Korku oyununu buram buram burnunuzda hissetiğiniz bu oyunla birlikte stres seviyeniz tavan yapabilir. Kalbi olan oynamasın diyoruz.Oyun tam 4 seneden beri geliştiriliyor ve üzerinde çok çalışılmış bir yapıt.Oyum tüm platformlarda yerini aldı. Platformları sayalım :

PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One

Yapımcılığını üstlendiği Tango Gameworks ve dağıtımcılığını üstlenen Bethesda ile birlikte oyunun çıkış videosu da yayınlandı.

Not: Bu oyun Resident Evil’ın yaratıcısı Shinji Mikami yeni oyunudur. Bu bilgiyle beraber az çok bu oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Resident evil serilerini biliyorsunuzdur. Gerçekten güzel serilerdi ve bu oyunda onun eseri olduğu için kalite yükseklerdedir diye düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Real Boxing İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve Real Boxing hakkında bilgiler verilmektedir.

213 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 sene önce eklendi
The Evil Within İlk İnceleme

Oyun Türü: Oyun İnceleme

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?