The Division Hikaye ve Oyun Süresi

 

The Division Hikaye ve Oyun Süresi
The Division Hikaye ve Oyun Süresi

Oyun yoğun olarak TPS içerikli olacak ve bu oyun hakkında açıklamala ile oyunun sonsuza kadar süreceğini iddia ediyorlar.Bu yüzden yapımcıların 2 farklı açıklamarı mevcut. Bu açıklamalar göre az çok bu oyunun ne tür olduğundan fikir sahibi olabilme şansımız oluyor.

Şimdi gelelim bu konu hakkında ne demişler:

Oyun oynandıktan sonra kapatık bir daha yüzüne bakılmamasını istemiyoruz. Bu yüzden bu olayı yerler bir edip sizlere hikayesinin çok uzun olduğu bir oyun sunmak istiyoruz.Bu yolla beraber bu oyundan zevk almalarını istiyoruz. Açıklaması yapıldı.

Bu oyun için diğer bir açıklamas ise şöyle:

Oyununun hikayesini sonsuza kadar sürdürmek istiyoruz. Bunu sürekli olarak içeriğini güncellemesiyle yapmak istiyoruz. Şuan için bu planlardan söz edemem . Sözlerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Geometry Wars 3: Dimensions Oynanış Videosu başlıklı makalemizde Dimensions ve Geometry Wars 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …