The Darkside Detective Türkçe Yama

 

Hakkında/İndir

Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede olduğu…meçhul? * ahem * Burada, suçlu olan Darkside Division’ın baş araştırmacısı Detektif Francis McQueen’i bulacaksınız. Kötülük, Twin Lakes City’nin kapılarını kararttığında, cehennem dükkânları etrafında dolanırken ya da gölgeli sokaklarda kimsenin istemeyeceği vakaları araştırmaya hazırdır. 
Karanlık Dedektif türkçe yaması sizlerle.

YAMA DURUMU

Menü %100

İçerik %100

YAMA ÇEVİRİ DURUMU: ——————————-%100————————————————————-

TÜRKÇE YAMA NOTLARI

  • NOT: OYUNUN MENÜ DOSYALARININ YERİNİ BULAMADIK.BU YÜZDEN SADECE ETKİLEŞİM VE MENÜ KISIMLARI TÜRKÇE DEĞİLDİR.OYUN İÇİ TÜM KONUŞMALAR TÜRKÇE’DİR.
  • Söz konusu yama TRGAMESTUDIOS sitesine aittir.Başka yerlerde paylaşmak isteyenler.Lütfen indirme linki kısımını sitemize yönlendirsinler.Aksi halde lütfen konusunu açmayınız.
 Yama Ekibimiz tarafından yapılmıştır.
İNDİRME LİNKLERİ

Çevirmenler


PROJE YÖNETİCİSİ
Kerem Aygün
ÇEVİRMENLER
ferex28
Kerem Aygün
PROGRAMLAMA
ferex28

 

Resimler

Kurulum

  • Yama GOG versiyonu ile uyumludur.Steam Versiyonunda çalışıyor mu bilemiyoruz.
    İndirdiğiniz rar dosyası içindeki dosyayı
    thedarksidedetective_Data
    klasörü içine atınız.Orjinal yedeğiniz almayı unutmayınız.
Fragman

Bir önceki yazımız olan Troll and I %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Troll and I tr yama, Troll and I tr yama indir ve Troll and I türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …