Tanrı’nın Kırbacı Roma’ya Geliyor!

Bir elinizde uçsuz bucaksız Orta Asya bozkırları bir elinizde Angıllar, Soksonlar, Vandallar, Franklar’ın olduğu Avrupa. Tanrı Dağları artık uzakta. Vakit sefer vakti. Vakit Tanrı’nın Kırbacı Attila’nın Roma’yı ayaklar altında ezdiği vakit.

Attila_Char

Sega, Total War Rome II için yeni eklenti paketi Attila’yı duyurdu. Oyunda Kavimler Göçü’nden itibaren Attila’nın Avrupa’daki hüküm sürüşü ve Roma’nın yıkılışı konu ediliyor. Eklenti paketi bağımsız oyun olarak da satın alınıp oynanabilecek. Yeni neslin görüntüsüyle oynayacağımız oyunun TW:R II’deki gibi Türkçe olması kuvvetle muhtemel.

TotalWar-Attila_PC_Editeur_018

total-war-attila-3

Merak edenler için karşınızda Attila’nın ilk trailer’ı…

Bir önceki yazımız olan Forza Horizon 2: Yeni Ekran Görüntüleri başlıklı makalemizde Forza Horizon 2 ve resimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …