Stranded Deep

Oyun Hakkında/İndir
Hakkında

bağımsız Avustralya stüdyo Beam Takım Oyunları’nın yeni bir indie projesidir. Geliştiricilerin temel amacı oyunda vahşi doğada en gerçekçi hayatta kalmayı sağlamaktır. Hayatta kalma sistemi gelince, oyunda çeşitli yönleriyle temsil edilecektir. Örneğin, oyuncular uzun bir süre kavurucu güneşin altında olamazlar, bu yüzden güneş çarpması atabilirsiniz. Ayrıca, deniz suyu tüketilirken, suyun içilmesi için uygun hale getirilmesi, tuzların arıtılması için gerekli olacaktır. Ve tabii ki, oyuncular düzgün bir şekilde yemek pişirmek zorunda kalacaklar, aksi takdirde zehirlenebilirsiniz. Oyunda kırık sistemi olacak, örneğin hindistancevizi arkasına tırmandı ve kazayla düştün. Şimdi kırık bir bacak ile herhangi bir yere tırmanmayacaksınız. Bütün bunlara ek olarak, oyunun bir dokunuşla sertlik kattığı bir enerji sistemi var. Her eyleminiz belli bir miktarda enerji tüketebilir. Örneğin, bir ağacı kestiğinizde, bir sonraki bölümü kesmek için yoruldunuz, dinlenmeniz veya yemek yemeniz gerekiyor. Ve dinlenmeden çalışırsanız, o zaman bilinç kaybı size garanti edilir. Ayrıca arayüzün ek unsurlarını da unutun: kırık, açlık vb.

Dünya Örgülü Deep çok farklı boyutlarda ve deniz derinliklerinde adaları oluşan yanlışlıkla oluşturulan dünya. Adalar ile her şey açıktır: palmiye ağaçları ile bir arazi parçası. Ama denizde saklı olan nedir? Çeşitli balıkların yüzdüğü mercan resifleri, büyük miktardaki hazineleri gizleyen, sualtı mağaraları, deniz sırlarını gizleyen ve daha birçokları cesurca macera arayanları bekliyor. Deniz sakinleri için, geliştiricilerin vaat ettiği gibi, bunların büyük bir kısmı olacak: her yaştan ve boyuttan balıklar, ahtapotlar, mürekkepler, vb. Ve bunların hepsi birbirleriyle aktif olarak etkileşime girecek: büyük balık küçük balığı Köpekbalıkları, oyuncuları ve hepsini arka arkaya yiyip, ahtapotlar, tentaclesini vs. dalgalandırırlar. Genel olarak, deniz yaşamı kaynar.

Oyun Detayları

 • Başlık: Telli Derin
 • Tür: Macera , Bağımsız Yapım , Erken Erişim
 • Geliştirici: Beam Team Games
 • Yayınevi: Beam Team Pty Ltd
 • Yayın yılı: 2015
 • Yayın Adı: Telli Derin – Buhar
 • Oyun Sürümü: v0.46.00
 • Oyun Releaser: SKIDROW
 • Boyut: 764 MB

Oyun Türü: Macera – Erken Erişim

Oyun Sürümü:  v0.46.00

Oyunu Kıran Grup:  SKIDROW

Hangi Platformlara Çıktı?: PC Platformu

Oyunun Toplam Boyutu: 764 MB

Oyunun Çıkış Tarihi:  2015

Dili: İngilizce

Not:

02.07.2018 sürümüdür ve en son pakettir.

İNDİRME LİNKİ

Stranded Deep v0.46.00 – SKIDROW [ 764 MB ]

Resimler

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows Vista veya üstü 
İşlemci: 1,8 GHz Intel çift çekirdekli ve üzeri 
Bellek: 2 GB RAM 
Grafik: Intel HD5000 ve sonrası. Minimum 512MB VRAM. Piksel Shader 3.0 desteği. Ertelenmiş aydınlatma desteği (çoğu 2005 ve üstü kartlar ertelenmiş aydınlatmayı destekler) 
DirectX: Sürüm 9.0c 
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

TAVSİYE EDİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 
Bellek: 4 GB RAM 
Grafik: NVIDIA GTX600 veya ATI HD7000 serisi 2 GB VRAM 
DirectX ile: Sürüm 9.0c 
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Kurulum
 • Oyunu indirin.
 • Daha sonra iso dosyasını kurun.
 • Crack varsa yapın.
 • Oyuna girin.
Fragman

Bir önceki yazımız olan TerraTech başlıklı makalemizde TerraTech full indir, TerraTech torrent ve TerraTech torrent oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Black Mesa

Oyun Hakkında/İndir Resimler Sistem Gereksinimleri Kurulum Oyun Hakkında/İndir Oyun Türü: Macera Oyunları Oyun Sürümü:  Full …