Stranded Deep % 100 Türkçe Yama

maxresdefault

Çeviri Projesi

Ana Çeviri: % 90

Menü ve Arayüz: % 96

Not Kısmı: Çevrilmedi

Güncelleme Bilgileri ve tarihi: 27.05.15

Yönetici

Murat Mert

Test

Talha Aslan

Yama Açıklaması

Kurulum notlarını indirdiğiniz yama klasöründe bulabilirsiniz.

OSçeviri tarafından yerelleştirilmiştir.

Oyun Hakkında

Hayatta kalma oyunlarına bir yenisi daha eklenen Stranded Deep sizlere diğer survivor oyunlar gibi hayatta kalma savaşını sürdürmenizi isteyecek. Oyunda çok derinlemesine bir hikaye örgüsü olmamakla beraber genel itibariyle bahsedecek olursak: Zengin bir karakteri oynuyoruz ve uçakta seyahat ederken uçak arıza yapıyor, pilot tüm kontrolleri kaybederken bizde bu sırada kontrolleri öğreniyoruz, belli başlı etkileşimleri yaptıktan sonra uçak düşüyor ve artık hayatta kalma mücadelemiz başlamış oluyor.  Bakalım siz ne kadar süre hayatta kalabileceksiniz.

Resimler

Stranded_Deep_x64_2015-05-02_13-08-01-66

stranded-deep-cd-key-3098-3

2015-01-28_00001

Versiyon

Uyumlu versiyon: 0.03

İndirme Linki

turbobitindirbutonu

Bir önceki yazımız olan Bioshock 1 % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Bioshock 1 ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Kindergarten Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Anaokulu sıralarında diresek çürütmeye devam. Çocukluğuna dönmek isteyenler …