Steam Discovery Update Yayınlandı!

0

Bu gece Steam’e giren kullanıcılar yeni arayüzle karşılaştılar. Karşımızda yeni, yepyeni ve kanımca siyaha nazaran çok daha hoş durun mavi arayüzle karşılaştılar.

adadad

Peki yeni arayüz neler getirdi. Yeni arayüz ile beğenebileceğiniz oyunlara ana sayfadan direk ulaşıyorsunuz. Sizin için tavsiye edildi, en aşağıda çok fazla öneri olacak şekile yer almış. Örneğin, en son TPS tarzı oyun oynadıysanız o tarz çıkıyor. Ya da bir oyun gezdiniz hemen o tarz bir oyun çıkıyor.

Ekran Alıntısı3

Bir de takip edilebilecek küratörler önerisi getirilmiş. Hemen üstte ise kuyruk oluşturulmuş. Burada sizin zevkinize hitap edebilecek oyunlar yer alıyor.

ghgh

Şahsi kanaatime göre, sadece göze daha hoş gelen bir görüntü olmuş, renk daha iyi olmuş. Onun dışında her taraftan patlayan, fırlayan öneriler size oyun aldırtmaya yönelik. Lakin yine söylüyorum Steam’in siyah rengini hiç beğenmiyordum. İkonun değişmesinin ardından arayüzün de maviye döneceğini düşünmüştüm ve öyle de oldu. İyi de oldu. Son olarak oyunlara kullanıcıların verdikleri puanları daha net bir şekilde görme imkanı yine bu arayüzle doğdu.

Oyunla kalın…

Bir önceki yazımız olan Prince of Persia Serisi Playstore'da 4-5 TL! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

193 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 sene önce eklendi
Steam Discovery Update Yayınlandı!

Oyun Türü: Oyun Haberleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?