Stairs % 85 Türkçe Yama

maxresdefault

Çevirmen

NIGHTWALKER1

Çeviri durumu

Altyazılar: %100
Günlük notları: %100

Çevirmen notu

Oyunun sadece çevrilebilecek yerlerini çevirdim, çeviri hatalarını, çevrilmeyen yerleri vs bildirirseniz ona göre düzenleme yapabilirim.

Bu yama en azından konu ve hikaye hakkında ufak bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Oyun Hakkında

Oyun korku oyunu öğeleri içeren ve genellikle karanlık ortamlarda bizleri geren bir yönelime sahip. İlerledkikçe hikayenin ana temasını anlayabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.Grafiklere gelecek olursak gayet hoş bir biçimde karşımıza çıkıyor, gerek ışıklandırma gerekse nesne detayları gayet güzel bir biçimde oyuna aktarılmış durumda.

Resimler

SS_Stairs_05

SS_Stairs_07

SS_Stairs_08

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

uploaded usercloud

Bir önceki yazımız olan Bioshock 1 % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Bioshock 1 ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Kindergarten Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Anaokulu sıralarında diresek çürütmeye devam. Çocukluğuna dönmek isteyenler …