Sistemimiz Değişiyor

Merhabalar arkadaşlar..

Öncelikle sıkça dile getirilen sorunlardan bahsedeyim.

Yamalar Neden Gecikiyor.

Arkadaşlar ekip olarak tamamen genç bir topluluğuz. Bu yüzden gerek üniversite olsun gerekse sınav haftaları olsun gecikmenin bir nedeni bu. Diğer nedeni ise bazı yamalar kişisel olduğu için zamanı ve çeviri durumunu isteğe göre yapması. Artık bu tür gecikmeleri ve iptal edilmeleri önlemek için daha sistemli ve kendimize uygun bir program yapıyoruz.

Sistem Nasıl Olacak?

Arkadaşlar sistemimiz %50 lik sisteme geçiyoruz. Yani bir yamayı artık yüzde 50 çevirisine veya daha yüksek yüzdesine ulaştığımız zaman konuyu açacağız. Çünkü bir yamaya başlayıp bırakıp giden arkadaşlar oluyor. Bundan dolayı o yama aksıyor veya askıya alınıyor. Herkesin belli başlı görevi bulunmakta. Bırakan arkadaşın yerine de herhangi birini malesef ki tayin edemiyoruz.Yüzde 50 lik sistem ile içiniz artık rahat olacak ve yamalar kısa sürede sizlere sunulacaktır.

Devam eden yamalar?

Dark Çevirisi iptal edildi.

Dead Island (ıptal) – İlerlediğimiz günlerde tekrar başlanacak. Nedeni: Yamayı yapan arkadaşın büyük sorunları çıktı ve bu yüzden askıya alınmak zorunda kaldı.

Murdered Soul Suspect(Devredildi) Yama Turkce-Oyun sitesine devredildi. Çevirisini tamamen bitti fakat çıkan asksilikler ve yamayı yapan kişiyle irtibatın kaybetmesi nedeniyle yama ortada kaldı.

Diğer Yenilikler

Yakın zamanda devreye girecek olan forum sistemimizle birlikte sizlere farklı sunumlar getireceğiz.Böylece hem diğer oyunlar hakkında daha fazla vakit geçirebilir hemde sizlere özel olarak açılacak olan kategorilerle de sizlerin yorumlarınızı, tartışmalarınızı ve daha birçok özelliği devreye sokacağız.Böylece daha detaylı olarak inceleme imkanı bulacaksınız.

Çeviride Yenilik:

Yüzde 50 sistemi

Anket sistemi

Çevirilerin Tam çıkış tarihleri sizlere veriecektir.

Not: Arka planda çalışmakta olduğumuz çevirileri bir kaç gün içinde sizlere sunacağız.

Herkese güzel günler dilerim

 

Bir önceki yazımız olan DreadOut [Türkçe] Bölüm 2 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …