Sheltered Türkçe Yama

Sheltered %100 Türkçe Yama

Çeviri Durumu

Arayüz %100

Diyalog %100

Terimler %100

Çevirmenler

Serhat Çavunt

Test

Serhat Çavunt

Anıl Atıcı

Batuhan Yılmaz

Kutay Bulun

Programlama

Mehmet Tandoğan

Oyun Hakkında

Sheltered oyunu klasik bir hayatta kalma oyunudur. Kıyamet anını ve sonrasını bizlere sıcağı sıcağına yaşatmaktadır. Olaylar patlak vermeden önce ne bulursak alıyoruz ve bunlarla hayatta kalmaya çalışıyoruz. Sığınağı tamamen yaşanabilir bir hale getirmemiz gerekiyor. Kimileri 1 hafta belki 10 gün belkide 1 ay dayanabiliyor. Bakalım siz ne kadar sürede dayanabileceksiniz. 

Türkçe Yama Tanıtımı

Oyun İçi Resimler

8

2

7

6

4

5

3

1

Kurulum

Oyunu kurduğunuz klasörü seçerek kurulumu yapınız.

Yama Notları

Yama v1.3 sürümüne uyarlanmıştır. Son sürüm olan v1.4 sürümünün aktarımı ve çevirisi sürmektedir.

Yamada birkaç yerde kod sıkıntısı bulunmaktadır.Bunlar üzerinde halen çalışmaktayız. Oyunun dil dosyası çok sıkıntılı ve buna rağmen hata payını en aza indirmeyi başardık.

Çevirmen Notu (28 Kasım 2016)

Merhaba arkadaşlar, ben v1.3 ve önceki sürümlerin çevirmeni S.Ç. Bu akşam v1.4 dosyalarını açıp eski sürümlerinin dosyalarını aktarmaya çalışacağım. Aktarma işlemi bitince de v1.4 çevirisine başlayacağım. Bitirdiğim zaman buradan yayınlanacak.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

Yandex_Disk-Button

1.4 Türkçe Yama

turbobitindirbutonu

Yandex_Disk-Button

Bir önceki yazımız olan Frozen State v0.92 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Frozen State türkçe yama, Frozen State türkçe yama indir ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …