Serious Sam’s Bogus Detour %100 Türkçe Yama

 

Hakkında/İndir

Serious Sam’s Bogus Detour Türkçe yamasıyla karşınızdayız. Kendine has tarzı olan bu oyun artık sizler için Türkçe. Çevirmen dostlarımızın boş zamanlarında çevirdiği güzel bir oyun. Bu oyunu Türkçe bir şekilde oynamak için aşağıdaki talimatları uygulayın ve oyuna giriş yaparak keyfini çıkarın.

YAMA DURUMU

İçerik %100

YAMA ÇEVİRİ DURUMU: ——————————-%100————————————————————-

TÜRKÇE YAMA NOTLARI

Yamada çeviri hataları olabilir.
Çevirisinde görev alan arkadaşların ilk çevirileri.O yüzden hataları konuya resim atarak belirtitrseniz sevinirim.Tabiki yorumlarınızı ona göre yapalım.Kırıcı olmanız arkadaşların hevesini kırar.Daha çok teşvik edici yorumlar atarsanız çevirmen arkadaşlarım profesyonlece kendilerini gelişitirirler.

– Kurulum bilgilerini ”kurulum” sekmesinde bulabilirsiniz.‏

 Yama Ekibimiz tarafından yapılmıştır

Çevirmenler

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER

Tarık Sarper Kelepirçioğlu
Taha Cem

Resimler

Kurulum
İndirdiğiniz rar klasörü içersindeki dosya yolunu oyunun kurulu olduğu dosya yolunu takip ederek değiştirin.
Orjinal yedeğini almayı unutmayınız.

Oyunu indir

Oyun eklenecektir..

Fragman

Bir önceki yazımız olan Fallout 3 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Fallout 3 game of the year edition türkçe yama, Fallout 3 goty edition türkçe yama ve Fallout 3 tr yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …