Sahte Hesap ve Yorumlar

disqus

 

Arkadaşlar bu aralar yaygınlaşan sahte hesap ve hesaplar disqus sistemine sürekli olarak açılmaktadır.Bunu yapan arkadaşları tek tek bulup siteden tamamen engelleyeceğim. Benim adıma da sahte hesap açıp özür dileme yorumu yapılmıştır. Bunun benimle hiçbir alakası yoktur benm asıl profilim şudur:

httpvh://disqus.com/by/turkceoyunmerkezi/

Link kısmında turkceoyunmerkezi yazar. Bunlara dikkat edin . Eğer sizin adınıza da sahte hesap açıldığını düşünüyorsanız bu konuya yorum atıp linki verebilirsiniz.

Ek Olarak: Eğer böyle devam ederse yakında onaylı yorum sistemine geçeecğiz. İnsanlar birbirlerine daha az hakaret ve sahte hesapların azalmasına imkan sağlayacaktır. Ve ayrıca daha temiz bir ortam elde edeceğiz.

 

YÖNETİM: Mehmet TANDOĞAN

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Heist(Soygun Görevleri) DLC'si çıkış tarihi belli oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …