Sacred Citadel % 100 Türkçe Yama

Sacred Citadel Türkçe Yama Çalışması başladı gelişmeleri ve görüntüleri aşağıda bulabilirsiniz.. Yama Çıktı

OYUN HAKKINDA

Yerel ve Online Oyun olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Oyun Güzel bir çizim ile yapılmış. Oyunun hikayesi efsanelere dayanmaktadır ve ilgi çekici hikayelere sahiptir.

GENEL ÇEVİRİ DURUMU: %100
Menü : % 100
Oyun İçi Konuşma : %100
Alt Yazılar : %100

ÇEVİRMENLER

Mehmet TANDOĞAN

Furkan DURSUN

YAMADAN GÖRÜNTÜLER

Kurulum Notları:

( Sacred Citadel\data )  Klasörüne indirdiğiniz yamayı çıkartınız.

Yama Bilgisi:

Arkadaşlar Yamanın boyutu biraz yüksek olabilir normal yamalara göre fakat ne yazık ki yapacak birşeyimiz yok. Yama bir paket halinde olduğu için bunu parçalama veya bölme şansımız yok elimizden geldiğince boyutu küçültmeye çalıştık.

İndirme Linkleri:

İNDİR

Site Giderlerinin karşılanması hususunda sizlerden destek bekliyoruz arkadaşlar. Bu konuda sizden duyarlı olmanızı diliyoruz..

Bir önceki yazımız olan Mind: Path to Thalamus % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Mind, Path to Thalamus ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …