Ryse Son of Rome İlk İnceleme

Ryse Son of Rome İlk İnceleme
Ryse Son of Rome İlk İnceleme

Evet arkadaşlar oyun daha geçenlerde PC platformuna ulaştı ve sizler için bir inceleme yapalım dedik. Ryse Son of Rome İlk incelemesi ile oyunla ilgili detayları sizlere aktaracağım.

Oyun bildiğiniz Crytek yapımı ve bu oyunun bekleyen çok oyunsever vardı.Fakat kafalarda bazı soru işaretleri var ve bunların giderilmesi gerekiyor.Bunlar için buradayız.

Gelelim 4K özelliğine. Bu özellik oyunlara daha yeni yeni aktarılıyor ve bu yapıtta  başarılı olacağına inanmışlardır ki başarılı oldular. Ama tabiki bunu kaldıracak sistem bizde var mı?  Burası tartışılır. Bu iyi yönlü bir özelliği.

Diğer bir sorun ise Crytek neden Türkçe desteği ile gelmedi ? Neden Crysis tamamen türkçe gelip bu oyuna desteği eklemediler. Bu soru tartışılır.Nedeni tam olarak bizde bilmiyoruz herhangi bir açıklama yok şuana kadar. Herkes farklı farklı fikirler yapıyor. Ama benim düşüncem oyunlar Türkiye’de yeterli ilgi görüp görmediğinden kaynaklı olabilir veya yapımcı kaynaklı olabilir diye düşünüyorum…

Bir önceki yazımız olan Among The Sleep Hikayesi başlıklı makalemizde Among The Sleep ve Hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …