Resident Evil Revelations İnceleme

Resident Evil Revelations - Türkçe Yama Çalışması
Resident Evil Revelations – Türkçe Yama Çalışması

Evet sırada Resident Evil Revelations incelememiz var. Gelelim güzel hikayesi ile bizleri kendine çeken bir oyuna. Her seride olduguğu gibi gerek oynanış olsun gerekse hikayesi olsun bizleri bilgisayar başına kilitleyen bir oyun.Revelations serisinde de muhteşem bir hikayeyle karşı karşıyayız ancak şimdi hikayeyi tam olarak anlatmayacağım çünkü üzerinde çalıştığım Türkçe Yaması kısa süre sonra sizlere ulaşacaktır. Hikayeyi anlattıktan sonra oynamanın bir anlamı kalmayacaktır diye es geçiyorum.

Revelations gerçekten diğer seriler gibi tat veren bir yapıya sahip. Her bölümde farklı grubu yönetiyoruz veya kişileri de yönetebiliyoruz. Bu da oyuna farklılık katıyor ve bizi kendine çekiyor.Tüm olayları en ince detayına kadar inceleme fırsatımız oluyor. Önden giden ekibi bulmaya çalışma çabamız arkasında bıraktıkları izler vs. Yeni görüntüleri Oyunun Türkçe Yama Çalışması kısmına ekledim oradan da bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Forest İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve The Forest hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …