Resident Evil Revelations İnceleme

0
Resident Evil Revelations - Türkçe Yama Çalışması

Resident Evil Revelations – Türkçe Yama Çalışması

Evet sırada Resident Evil Revelations incelememiz var. Gelelim güzel hikayesi ile bizleri kendine çeken bir oyuna. Her seride olduguğu gibi gerek oynanış olsun gerekse hikayesi olsun bizleri bilgisayar başına kilitleyen bir oyun.Revelations serisinde de muhteşem bir hikayeyle karşı karşıyayız ancak şimdi hikayeyi tam olarak anlatmayacağım çünkü üzerinde çalıştığım Türkçe Yaması kısa süre sonra sizlere ulaşacaktır. Hikayeyi anlattıktan sonra oynamanın bir anlamı kalmayacaktır diye es geçiyorum.

Revelations gerçekten diğer seriler gibi tat veren bir yapıya sahip. Her bölümde farklı grubu yönetiyoruz veya kişileri de yönetebiliyoruz. Bu da oyuna farklılık katıyor ve bizi kendine çekiyor.Tüm olayları en ince detayına kadar inceleme fırsatımız oluyor. Önden giden ekibi bulmaya çalışma çabamız arkasında bıraktıkları izler vs. Yeni görüntüleri Oyunun Türkçe Yama Çalışması kısmına ekledim oradan da bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Forest İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve The Forest hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?