Resident Evil: Revelations 2 Oynanış Videosu

Resident Evil: Revelations 2 Oynanış Videosu
Resident Evil: Revelations 2 Oynanış Videosu

Resident Evil: serilerine bir yenisi daha eklenen Revelations 2 nin oynanış videosu yayınlandı. Ve önceki serilerdeki gibi bol korkulu ve aksiyonlu bir sahne yapısına yer vermişler.

Bazı açıklamalara göre oyun yapımcısı Bu oyunun aksiyon oldugunu söylebiliyorlar fakat bu oyunun asıl kategorisi korku olarak geçmektedir. Bu oyunda korku , gerilim birarada sunulmuştur ve aksiyon kategorisine girmesi tam olarak uygun değildir açıklamasını yaptı. Ki bizde bu yoruma katılıyor ve destekliyoruz.

Bakalım önceki serilere göre üzerine ne katmış ne değişmiş veya neler eksik . Hepsine oynanış videosundan sonra karar verceğiz .

İşte sizlere 16 dakikalık oynanış videosu..

Ayrıca bu tür videoları kanalımızda bulabilirsiniz . Kanalımıza abone olmayı unutmayınız …

Bir önceki yazımız olan Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüler başlıklı makalemizde Bloodborne, görüntüler ve resimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …