Resident Evil HD Remastered İnceleme

Resident Evil HD Remastered İnceleme
Resident Evil HD Remastered İnceleme

Geçtiğimiz senelerde yayınlanan bu oyun serisinin devamı olarak Resident Evil HD Remastered yeni nesile hazırlanıyor.Bunun dahilinde oyun için oynanış videoları yayınlanmaya devam ediyor.Bizde sizlere bu konu hakkında detaylandırma yapalım.

Oyun 2015 te çıkışını PC platformunda yapacak. Aşağıdaki oynanış videolarında farklı farklı odak noktaları olacak. Her bölüm için farklı bir karakter odaklanması mevcut.Bunu resident evil serilerinde görebiliyoruz zaten şuan çevirisin yaptığım revelations serisinde de bu mevcut. Her bölümde farklı grubu yönetiyoruz ve hikayenin içeriğine atılıyoruz kendimizi bir anda hikayenin ortasında buluyoruz . Bu da oyuna farklılık katan özelliklerden biri.

Gelelim oynanış videolarına.

İlk videoda oyun Chris Redfield odaklıyken 2. videoda Jill Valentine odaklı bir bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Videoları izleyerek yorumunuzu yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Drive Club İnceleme Notları başlıklı makalemizde Drive Club hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …