Real Boxing İnceleme

Real Boxing İnceleme
Real Boxing İnceleme

Evet arkadaşlar geçtiğimiz dönemlerde çıkan bir spor oyunu ve bu oyun üzerinde pek fazla durulmamıştı fakat sizler için ele almada fayda var diye düşünüyorum.Real Boxing incelemesi ile oyundaki grafik kalitesi, oynanışı ve hikayesi hakkında bilgi vereceğim.

OYNANIŞ

Oyundaki oynanış gayet basit bir şekilde kombine edilmiş . Rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bunun yanında oyundaki kombineler gerçek boks sprouna yakın bir şekilde yapılmış. Her türlü hareketi yumrukları ele almaya çalışmlışlar.

HİKAYESİ

Oyunda herhangi bir hikaye yok. Sadece 3 tane turnuva bulunmakta ve bu turnuvaların kendie özgü zorluk dereceleri var.Bu turnuvalar sonunda sizlere kemer verilmekte. Son turnuvayı bitirdikten sonra oyunun tamamlamış oluyorsunuz.

GRAFİK KALİTESİ

Oyunki grafik kalitesi çok aham şaham bir kalite yok.Bu yüzden ölüş sahneleri vs. tam olarak oturtamamışlarç Bu yönden baştan savma bir kalite ortaya çıkardıklarını düşünüyorum. Ve oyunda yapacak çok fazla şeyimiz bu yüzden grafik de normal seviyede.

 

Bir önceki yazımız olan Çekiliş ve Destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …