Professional Farmer 2014 Collectors Edition Türkçe Yama

Professional Farmer 2014 Collectors Edition  – Yani DLC versiyonu bu oyunun Türkçe yaması çıktı, Türkçe yamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. T.O.M Ekibi farkıyla sizlerle.

Professional-Farmer-2014

YAMA HAKKINDA
Professional Farmer 2014 oyunun üzerine ek olarak DLC versiyonunun [Collectors Edition] Türkçe yaması sizlerle birlikte.

OYUN HAKKINDA
Oyun bildiginiz üzere Tarla simulatorü olarak geçiyor tabiki bu DLC versiyonunda daha çok ek özellikler ve metinler sizlerle birlikte olacak.

Çeviri Durumu
Menü %100
Oyun içi Etkileşimler %100
Oyun Altyazı %100

Çevirmenler

Mehmet TANDOĞAN
Tunahan KAYAHAN

KURULUM

Yama kurulumu indireceğiniz .rar dosyasında detaylı bir şekilde anlatılmıştır oradaki yönergeleri uygulayarak kolayca kurulumu yapabilirsiniz.

2 GÜNDE 2 YAMA

Evet arkadaşlar çalışmalara aralıksız devam etmekteyiz. sizlere 2 günde 2 yama çıkarttık ve bu istikrarımızı sürdüreceğiz .

YAMA GÖRÜNTÜLERİ

WW01G4 y2ELzn

Gelelim indirme Linkine işte indirme linki

LİNK: İndirmek İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Thief 4 - % 95 Türkçe Yama Çalışması [YAYINLANDI] başlıklı makalemizde Thief ve Türkçe Yama Çalışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …