Plants VS Zombie 2 – İnceleme

0

2009 yılında İOS kullanıcılarına özel çıkan Plants  vs. Zombies oyununun yeni oyunu çıktığı günden itibaren 25 milyon kullanıcı tarafından indirildi. Plants vs. Zombies 2 oyunu  çıktığı ilk aydan itibaren çok fazla kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Plant vs. Zombies oyuncuları bu bir aylık süre içerisinde yaptıklarına değinmek gerekirse;  5.4 milyar zombi dalgası yenildi, 10 milyar bitki ekildi, 39 milyar güneş toplandı ve en önemli nokta, 81 milyon saat oyun oynandı. İOS oyunu olmasına rağmen mobil oyun dünyasında popülarite kazanmayı başaran Plant vs. Zombies 2 oyunu ile bir önceki oyunu arasında birçok fark bulunmakta. Bu farklardan en önemlisi de indirilme sayısının etkileyen oyunun bedava indiriliyor oluşu… Ancak oyun içerisinde daha zengin ve daha zombi yok edici bir eğlence istiyorsanız para vererek bunu sağlayabiliyorsunuz.

Oyunda hızlı ilerlemek isteyen oyuncular için oyun içerisindeki yeni bölümleri de satın alabilirler. Yani bir bölümü geçmek için birkaç saat harcamak yerine, belirli bir miktar para vererek o bölümü geçmiş sayılabilirler. Aynı durum bitkilerinize bir miktar güçlendirme sağlayan “power-up”lar için de geçerli.

Bir önceki yazımız olan Titanfall - İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve Titanfall hakkında bilgiler verilmektedir.

331 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 6 sene önce eklendi
Plants VS Zombie 2 – İnceleme

Oyun Türü: Oyun İnceleme

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?