Pes 2015’in de Demosu Geliyor!

PES-2015-vid-1-Screen-Shot-2014-09-06-09-14-50

PES’miydi FIFA’mıydı, bu yıl hangisi iyiydi, 2015’te hangisi iyi olacak derken ortalık FIFA’nın videolarıyla karışmıştı. Ardından Gamescom’da görücüye çıkan yeni PES yılın oyunu seçilmişti. FIFA’nın demosu çıkmış herkesi hayran bırakmıştı. Şimdi söz KONAMI’de, PES’te. Evet artık günleri saymanın vakti geldi demo için. Artık Gamescom’daki ödül haklı mıydı anlama vakti. PES mi FIFA mı tartışmaları için bu demoyla yeni sezon açılıyor!

Her şeyden ziyade bu haber eminim ki en çok PES taraftarlarını memnun etmiştir. Keza sayıları azımsanmayacak derecede çok. Peki demo ne zaman geliyor? İyi haber 18 Eylül’de geliyor. Kötü haber Avrupa’da inmesi 23 Eylül’ü bulacak. Bir diğer kötü haberse PC demosu hakkında şu an için bilgi yok.  Maçlar yine muhtemelen beşer dakika olacak. Kullanılabilecek takımlar ise şu şekilde:  Real Madrid, Barcelona, Atletico Bilbao, Atletico Madrid, FC Bayern München, Juventus ve SSC Napoli. Şimdiden herkese iyi eğlenceler eğer o gün sitede haber bulamazsanız bilin ki PES 15’te takılı kalmışımdır. Unutmadan PES 15 PC ve diğer konsollar için 11 Kasımda satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Far Cry 4'ün Arena Modu Görücüye Çıktı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …