Penumbra Overture % 100 Türkçe Yama

x_32749d44

Proje Durumu

Menü %100

Görevler %100

Altyazılar %100

OyunÇeviri tarafından yerelleştirilmiştir.

Çevirmen

Tansel Altınel tarafından çevrilmiştir.

Oyun Hakkında

Oyun macera tarzında bir kategoriye sahip. Hikayeye gelecek olursak, annesinin cenazesinin yani ölümünden sonra o güne kadar görmediği babasından bir mektup gelir. Mektupta çok esrarengiz sırlar gizli. Bu mektupta bazı belgelerin yok edilmesi ve ortadan kaldırılması gerektiği belirtiliyor. Tabiki amacımız bu esrarengiz belgelerin ne olduğunu, neden yok edilmesini istediğini ve aklımızda kalan soru işaretlerini gidermeyi istemek.

Resimler

resim1zx resim7s resim8m

Kurulum

Oyun kurulum notları vs. herşey indireceğiniz dosyanın içindedir.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

 

Bir önceki yazımız olan Bioshock 1 % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Bioshock 1 ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Kindergarten Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Anaokulu sıralarında diresek çürütmeye devam. Çocukluğuna dönmek isteyenler …