Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

0

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları kullanmanıza ve oyunları oynamanıza yardımcı olan bir ağ teknoloji yazılımıdır.

Hamachi oldukça genel kullanımlı bir ağ teknolojisi yazılımı olmasına karşın, birçok bilgisayar kullanıcısı Hamachi’yi online oyunları sunucularla uğraşmaya gerek kalmadan oynamak için tercih ediyor. Örneğin arkadaşlarınızın tümüyle birlikte Counter Strike oynamak istediğinizde bir sunucuya katılmanız veya aynı modem (ağ bağlantısı) üzerinde yer almanız gerekiyor.

Hamachi de tam olarak bunu sağlıyor ve sizleri tıpkı aynı modem üzerinde yer alan bir ağdaymışsınız gibi göstererek yazılım veya oyunları rahatça oynamanıza yardımcı oluyor. Uzun yıllar boyunca bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz şekilde hizmet eden Hamachi’nin yeni sürümünde bağlantı kopma hataları çok daha az yaşanıyor ve gelişmiş özelliklerle kullanıcıların en iyi deneyimden faydalanması hedefleniyor.

Kullanıcılar kuracakları Hamachi ağına bir isim belirleyebiliyor ve bu ağı yalnızca kişisel kullanıcılara açmak için parola yardımıyla ağı kilitleyebiliyor. Hamachi kullanırken muhakkak iletişim ihtiyacı olacağı için Hamachi aynı ağa katılan kullanıcılara oldukça güzel ve basit mantıklı bir sohbet alanı da sunuyor.

Bu sayede kullanıcıların tümü yaşadıkları sorunlar ve sohbet ihtiyacını bu menü üzerinden karşılayarak farklı kanallarla uğraşmasına gerek kalmadan sorunlarını çözümleyebiliyor. Hamachi tüm özellikleri ve sunduğu benzersiz ağ teknolojisiyle bu alanda seçebileceğiniz en iyi ağ simülasyonu yazılımı.

 httpvh://www.indirshop.com/hamachi/

 

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Yüzde 100 Bitirilmiş Save indir başlıklı makalemizde gta 5 save dosyası ve gta 5 save indir hakkında bilgiler verilmektedir.

15 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?