No Man’s Sky %100 Türkçe Yama

Proje yöneticisi

Cenk Akıllı

Çeviri Durumu

Genel %90
Altyazı %90
Görevler %90
Etkileşim, Nesneler vs %90

Çevirmenler

Cenk akıllı
Bora Özdemir
ferex28
Can Yuva
Onur Kadayıfçı
Enes Başpınar

Not

Shift Delete sitesi harici, Konunun – Türkçe Yamanın dağtımı ve paylaşımı  yasaktır.

Oyun Hakkında

Uçsuz bucaksız bir gezegen serüvenine hoşgeldiniz. Bu gezegenlerin sayısını saya saya bitiremezsiniz..Ayrıca bu gezegenlerin içinde bulunduğu galaksileri size oyun algoritması rastgele oluşturmaktadır. Ayrıca bu özellik, yani rastgele oluşturma durumu kendi içinde veya oyun yapımcıları bunu mühendislik harikası olarak kabullenmekte ve kabul etmekte. Bizlere de böyle aktarılmaktadır.Bakalım bu uçsuz bucaksız gezegenler arası serüvende bizleri ne gibi bir macera bekliyor olacak.

 Yamadan Görüntüler

Kurulum

-Dosya GAMEDATA/PCBANKS klasörüne atılacak
-Ayrıca dosyanın orjinal yedeğini alın

NOT
Yama güncellemesiz ilk sürümde çalışmaktadır
Sonraki çıkan güncellemelere çevrilip port edilecektir

indirme linkleri

TURBOBİT

YANDEX

Bir önceki yazımız olan Fallout 3 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Fallout 3 game of the year edition türkçe yama, Fallout 3 goty edition türkçe yama ve Fallout 3 tr yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …