Minecraft – İnceleme

 

minecraft

 

Minecraft küplerden oluşan bir oyundur oyunun özelliğide budur . Minecraftt hem singleplayer hemde multplayer oynanmaktadır.

Modlu oynanımıda vardır modların bazıları şunlardır : DayZ,Tekkit ve diğerleridir . Oyunu yapan şirket Mojang’dır kuruluş tarihi 2009’dur ilk sürümü Markus adında bir adam yapmıştır.

Minecraft yarışmaları kısa süre içinde başlayacaktır sizlere özel olarak hazırlayacağımız ve ödülleri olacak bu yarışmayı sabırsızlıkla bekleyin.

Minecraft Pixellerle çizilmiş bir oyun olmasına karşın gayet tutulan bir oyun.

Oyunda kendi şehrinizi ve yaratıcılığınızı konuşturuyorsunuz farklı mapler karşısında sizlere eğlenceli bir harita sunuyorlar

Bir önceki yazımız olan Blinding Dark - İnceleme - Görüntüler - Değerlendirme başlıklı makalemizde Blinding Dark, inceleme ve resimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …