Milliyet Gazete Sitesinin Gözüyle: Türkçe Oyun Merkezi

Milliyet Gazete Sitesinin Gözüyle: Türkçe Oyun Merkezi
Milliyet Gazete Sitesinin Gözüyle: Türkçe Oyun Merkezi

Son olarak çıkardığımız yamayla birlikte diğer sitelerin yardımlarıya beraber ileri bir düzeye gelen sitemiz diğer sitelerde nasıl yorumlanıyor. Veya çıkardığımız yamalar ne kadar başarılı? Bunları görmek için bu yazıyı hazırladım. Şimdi gelelim Miliiyet.com.tr sitesinin bizlere destek çıktığı kısıma. Assassin’s Creed Liberation Türkçe yamasından sonra birçok site bizlere çıktı hepsi var olsunlar. Bizlere destek çıktıkları için herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz…

İlgimi çeken bir olay ise resmi bir haber sitesinin bizlere destek çıkması bu yüzden de bu haberi paylaşmak istedim. Şimdi Türkçe yamadan sonra ne gibi yazı yazılmış hep birlikte görelim:

Milliyet’e Git

Bu başarıları sizlerin sayesine yapıyoruz. Bizlerden desteklerinizi esirgemediğiniz sürece daima ayakta durabiliriz..

Bir önceki yazımız olan The Swapper % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde The Swapper ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

THİEF 4 Türkçe Yaması Bölüm Sonu Canavarında Yayınlandı

Uzun ve yoğun bir çalışma sonucu Thief 4 yamasını yayınlamıştım. Bölüm Sonu Canavarı Editörlerinden Tayfun Kumaş, Oyuna …