Lifeless Planet Premier Edition % 100 Türkçe Yama

Proje Yöneticisi

Mehmet Tandoğan

Çeviri Durumu

Menü %100

Görevler %100

Altyazı %100

Belgeler %100

Çevirmenler

Mehmet Tandoğan

Yaşar Ata

Test

Mehmet Tandoğan

Programlama

Mehmet Tandoğan

Oyun ve Yama Hakkında

İlk oyunu Lifeless Planet olarak çıktı ve bunu tamamıyle Türkçeye çevirmiştik, şimdi ise Lifeless Planet Premier Edition sürümüyle karşınızdayız. Sizler için bu oyunun çevrilmesi hususunda anket yapmıştık ve büyük çoğunluğunuz yapılmasını istedi. Kısacası siz istediniz biz yaptık cümlesiyle sizleri selamlamak istiyoruz. Yama Premier Edition sürümüyle uyumludur.Oyuna ise ek içerikler eklenmiş durumda. Maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Resimler

Kurulum

Oyunu Kurulu olduğu yani Lifeless Planet Premier Edition adlı klasörü seçerek yamayı çıkartınız.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

Yandex_Disk-Button

Bir önceki yazımız olan Kopanito All-Stars Soccer % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Kopanito All-Stars Soccer, türkçe yama ve türkçe yama indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …