Life is Strange Episode 3 % 100 Türkçe Yama

Life is Strange Episode 3 Türkçe Yama Çalışmasına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bakalım bu bölümde bizleri ne gibi olaylar bekliyor

Life is Strange Episode 3 Türkçe Yama

T.O.M

Çeviri Durumu

Menü % 100

Altyazı % 100

Günlük % 100

Karakter Açıklamaları % 100

SMS % 100

Çevirmenler

Mehmet Tandoğan

Serhat Çavunt

Bilal Ön

Alican Sağlam

Enes Kaşıkçı

Ali Batuhan Özkan

Test

Mehmet Tandoğan

Oyun Hakkında

Zamanı geriye alabilme yeteneğine sahip bir genç kızın hikayesinin artık 3. bölümündeyiz. Yavaş yavaş merak derecesini arttıran bir hikayeye sahip olup, gayet hoş grafikleri ve atmosferiyle dikkatlerimizi çekiyor. Bakalım bu bölümde bizleri ne gibi olaylar bekliyor. Hep birlikte Türkçe yamanın çıkışıyla beraber oynayalım.

Türkçe Yama Tanıtım

Resimler

 

 

Kurulum

Oyunun kurulu olduğu klasörü seçerek çıkartınız. Yama önceki bölümlerin çevirisini kapsamamaktadır.

NOT

Oyun çevirisi birçok kişi tarafından kendilerince çevrilmiş ve bunlarda çeviriye eklenmiştir. Amacımız kimsenin hakkını yemek değildir.  Bu yüzden  çeviren kişilerden dosyalar alınıp uygun görüldüğü yerde çeviri kısmına eklenmiştir. 

İndirme Linkleri

yamayı-indir

yamayı-indir

Bir önceki yazımız olan RONIN % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde RONIN ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …