Legaue of Legends Oynanan Maçları Kayıt Etmek [RESİMLİ ANLATIM]

Merhaba arkadaşlar uzatmadan direkt LoL maçlarınızı kayıt etmeyi anlatacağım.

Bu işlemin çok kolay olduğunu söylemeliyim.

İlk olarak http://www.leaguereplays.com adresine giriyoruz.Daha sonra sitenin üst kısmında yer alan “Download” a tıklıyoruz.Ve resimde gösterdiğim yerden indirmeyi gerçekleştiriyoruz.

2015-06-28_02h16_54

 

 

Daha sonra indirdiğimiz dosyayı açıyoruz ve kuruyoruz.Programın kurulması çok kısa sürüyor.Kurulum bittikten sonra size kullanıcı adı ve şifre soruyor.Yine yazımın başında verdiğim siteye giriyorsunuz.2015-06-28_02h17_26

 

Sağ üstte kırmızı içine aldığım “Register an Account” yazısına tıklıyoruz.Ardından kullanıcı adı şifremizi belirliyoruz ve en son güvenlik sorusu soruyor.Bu sorunun anlamı gökyüzü ne renkdir diye sormuş.Buraya “Blue” yazıyorsunuz.

 

2015-06-28_02h28_55

 

Ve son olarak programa giriş yapıyorsunuz.Siz maç oynadıkça tekrarlarım bölümüne ekleniyor burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bu programı oyuna girmeden önce açmanız arkadaşlar.Bu sayede maçlarınızı kaydedebilirsiniz.

Birdahaki yazımda görüşmek üzere…

 

ARAMALAR: lol kayıt etmek

lol maçlarımızı nasıl kaydederiz

lol maçları kaydetmek

lol maç tekrarı

lol maç tekrarı izlemek

Legaue of Legends kayıt etmek

Legaue of Legends maçlarımızı nasıl kaydederiz

Legaue of Legends maçları kaydetmek

Legaue of Legends maç tekrarı

Legaue of Legends maç tekrarı izlemek

Legaue of Legends oyun tekrarı izlemek

Bir önceki yazımız olan Europa Universalis IV v4 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Europa Universalis IV ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

SILVER ÜYELER İÇİN KONU

Oyun Hakkında/İndir Sistem Gereksinimleri Oyun Resimleri Kurulum Fragman Oyun Hakkında/İndir Oyun Türü: Spor – Yarış …