Kraven Manor İnceleme

0
Kraven Manor İnceleme

Kraven Manor İnceleme

Bugünkü incelememizde Kraven Manor adlı oyunu ele alacağım ve bu oyunun detaylarına göz atacağım.Şimdi ilk olarak oyun ne türde onu anlatalım.

Oyun Korku türünde ve son çıkan oyunlardan biridir.Oyunun boyutu az, bu azlık grafik kötü anlamına gelmiyor grafikleri gayet de güzel.Oyuna başlar başlamaz otomatik açılan bir kapı ve başımıza ne gelecegini tahmin bile edemiyoruz. Oyuna kısık kısık nefeslerle başlıyoruz ve kendimizi müze gibi bir yerde buluyoruz müze veya kütüphane de denebilir.Oyunda ses kalitesi gerçekten yüksek ve sizi hapsediyor.Buna rağmen gerilmeniz de oranla artıyor. Karanlıktan çok ses efektleri sizleri korkutabilir.

Ortam olarak korku oyunlarında olduğu gibi karanlık ve loj bir ortam var.Bu da etrafda her nesne farklı gözükebilir.Nasil biz yatarken kapıdaki askılığı insan olarak görüyorsak bu da aynı hesap. Neyse gelelim oynanırlığa oyunu tam olarak oynamadım zaten şuan türkçe yaması üzerinde uğraşıyorum denemeye değer bir yapıt olarak düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Resident Evil HD Remastered İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve Resident Evil HD Remastered hakkında bilgiler verilmektedir.

27 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 sene önce eklendi
Kraven Manor İnceleme

Oyun Türü: Oyun İnceleme

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?