GTA San Andreas’a 10.Yıl Güncellemesi

1

RockStarGames ‘ tarafından yapılan açıklamada 10.Yıl Güncellemesi

2004 yılının sonlarında gördüğümüz bu oyunu ben almak için gerçekten çok uğraşmıştım.Ozamanlar DVD ‘ yok tabi torrent veya indirme siteleride yok varsada ben bilmiyordum 🙂  gidip 7 CD ‘ye bu oyunu almıştım 4 ü bozuk çıkmıştı yani bu oyunu yüklemem 2 günümü aldı. Bu oyun çıkarken zaten ozamanları hatırlayanlarda varsa GTA:SA çıkıcak yer yerinden oynucak falan demişlerdide inanmamıştım neyse bu benim kısa bir geçmişimdi hemen konuya geçelim 🙂

intro-1414178130

GTA ‘ serisinin en başarılı serilerinden olan San Andreas 10. Yıl etkinlikleri devam ediyor.Oyunun geliştiricisi ve dağıtıcısı olan RockstarGames ilk olarak San Andreas‘ı 720p(HD) haliyle Xbox 360 için yapacağını duyurmuştu ve oyun geçtiğimiz günlerde Xbox‘ta hd olarak satışa sunulmuştu.

Bu güncellemelerden sonra Rockstar ; SanAndreas , ViceCity  ve 3 ‘ ün mobil versiyonlarını %40 indirim yapmıştı ve şimdide Pc ‘ ye güncelleme yapacağını açıkladı.

RockStarGames ‘ in yaptığı güncellemesindeki açıklamada geniş ekran desteği ve yeni başarımlar bulunacağı söyleniyor

Umarım RockStarGames bir an önce PC‘ye de GTA V ‘ i çıkartır 🙂

Bir önceki yazımız olan Far Cry 4 Yeni Ekran Görüntüleri başlıklı makalemizde Ekran Görüntüleri, Far Cry 4 ve resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

448 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 sene önce eklendi
GTA San Andreas’a 10.Yıl Güncellemesi

Oyun Türü: Oyun Haberleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?