GTA 5 Yüzde 100 Bitirilmiş Save indir

Gta 5 oyununu sizler için bitirdik ve bütün bölümleri geçtik, Oyun içindeki kilitli ekipmanlar ve araçların hepsi full olarak sizi bekliyor bu sayede görev yapmak isterseniz zorlanmaz sadece çılgınlar gibi şehirde gezmek istiyorum derseniz görev yapmanıza gerek kalmaz.

Gta 5 bitirilmiş save nereye atılır nasıl kaydedilir diyenler için kolay bir anlatım mevcut www.indirshop.com dan gta 5 save indirme yaparak aşağıdaki talimatları tek tek uygulayarak 5 dakikada hazır hale getirebilirsiniz. Benim bilgisayarımda program files yok diyenlerde üzülmesin çözümü burada ve basit.

  1. Belgelerim klasörünü açın
  2. Rockstar Games klasörünü açın
  3. GTA V klasörünü açın
  4. Profiles klasörünü açın
  5. Bu klasördeki 774C1548 adlı yahut başka bir addaki tek klasörü de açın
  6. Açılan klasöre zip dosyasının içinde bulunan dosyaları kopyalayın
  7. Klasörleri kapatın

Oyun içerisindeki yükleme bölümünden load edin ve oyunun keyfiniz çıkarın, diğer bütün yama ve eklentiler için indirshop sitesine bakabilirsiniz.

GTA 5 Save İndirme Linki

Bir önceki yazımız olan Vip Üye Ol başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …