Get Even %100 Türkçe Yama

 

Hakkında/İndir

Get even bildiğiniz gibi çıktığı senesi çok konuşulan bir oyundu. Türkçe yaması’da şimdi mevcut. Dilediğiniz gibi indirerek ve kurulum notlarını okuyarak kolayca kurulumu yapabilir ve tamamen Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz. Yeni yamalar için sitemizi ve facebook hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

YAMA DURUMU

Menü %100

İçerik %100

YAMA ÇEVİRİ DURUMU: ——————————-%100————————————————————-

TÜRKÇE YAMA NOTLARI

Yama içerisinde hatalar var ise bizlere bildirebilirsiniz.

Bu yama ile oyunu tamamen Türkçe bir şekilde oynayabileceksiniz.

Kurulum notları mevcuttur.

 Yama Ekibimiz tarafından yapılmıştır.

Çevirmenler

Proje Yöneticisi ;

ferex28

Çevirmenler ;


ferex28

Batuhan Çebi

Oğuz Tuncel

Ahmet Tüfekci

Test ;


Batuhan Çebi

Resimler

Kurulum
Dosyayı indirin.

Rarı bir klasöre çıkartın

Daha sonra içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasördeki aynı dosyayı bularak üstüne sürükleyin ve gelen soruya evet diyip kurulumu tamamlayın.

Oyunu indir

Oyun eklenecektir..

Fragman

Bir önceki yazımız olan Fallout 3 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Fallout 3 game of the year edition türkçe yama, Fallout 3 goty edition türkçe yama ve Fallout 3 tr yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …