GameX Oyun Ödülleri Kazananları Açıklandı

manset4

 

       Dünya çapında ünlü olan oyun şirketlerini bir araya getiren “GAMEX” 2014 Fuarı bugün(04.12.2014) başladı.Fuarın gerçekten ilgi gördüğünü söyleyebilirim.Bu Fuarın kurulma amacı oyuna oyun gibi bakanların bir araya gelmesidir.

Fuar’da bir de yarışma yapıldı.Bu yarışmayı GameX web sitesinden oylama sonucu belirledi.Tam 11 ayrı dalda yarışma yapıldı.Bu yarışmanın galipleri ise bize yabancı gelmeyen isimler oldu.

En İyi Yerli Oyun “Mount and Blade”, En İyi Bağımsız Oyun “Mine Craft”, En İyi Oyun Yapımcısı “Electronic Arts”, En İyi Oyun Yayıncısı “Mynet”, En İyi Oyun Müziği “Assasin’s Creed Unity”, En İyi FPS Oyunu “Wolfteam”, En İyi MMORPG Oyunu “World of Warcraft”, En İyi Web Tabanlı Oyun “Dark Orbit”, En İyi Free to Play Oyun “Goley”, En İyi Mobil Oyun “Railroad Gangs” ve En İyi Canlı Yayıncı “zeoNNN” seçildi.

 Bence gayet doğru bir seçim olmuş.Sadece en iyi oyun yapımcısının “Electronic Arts” seçilmesine biraz şaşırdım doğrusu.

Türkçe Oyun Merkezi ekibi olarak kazananları tebrik ediyoruz.

 

dijital-oyun-sektoru-gamex-2013te-bulustu

Bir önceki yazımız olan Resident Evil: Revelations 2 Çıkış Tarihi (Detaylar) başlıklı makalemizde çıkış tarihi, Resident Evil ve Revelations 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …