Frozen State v0.92 Türkçe Yama

Frozen State v0.92 Türkçe Yama

Çeviri Durumu

Altyazı %100

Ana Menü %100

Etkileşimler/Görevler/Oyun İçi Nesne ve Açıklamalar %100

Çevirmenler

Mehmet Tandoğan

Alper Berber

Programlama

Mehmet Tandoğan

Test

Alper Berber

Oyun Hakkında

Oyun bildiğiniz üzere bir hayatta kalma oyunu. Soğuk bir kış günü kendimizi mevsimin en soğuk ve tüylerimizi ürpertici bir şekilde karşıladığınız görüyoruz. Burada amacımız etraftan çeşitli nesneleri bulup birleştirmek, yemek bulup tok kalmak ve insanın hangi tür ihtiyacı varsa onları karakterimze sağlamak. Bunları yapabilmek için güç, direnç ve biraz da dikkatli olmak gerek. Bakalım siz bu ortamda hayatta kalabilecek misiniz ?

Oyun İçi Görüntüler

Kurulum

Oyunun kurulu olduğu klasörü seçerek yamayı kurunuz.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

Yandex_Disk-Button

Bir önceki yazımız olan Lifeless Planet Premier Edition % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde indir, Lifeless Planet Premier Edition ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …