Feist % 100 Türkçe Yama


Feist Türkçe Yama

T.O.M.

Çeviri Durumu: %100

Proje Yöneticisi:

Mehmet Tandoğan

Çeviri:

Mehmet Tandoğan

Test-Programlama:

Mehmet Tandoğan

Dikkat:

Arkadaşlar oyunun dilini Ayarlar üzerinden Dil kısmından Türkçe yapmanız gerekmektedir!

Açıklama:

Feist, aslında çeviri açısında çok küçük ve basit bir oyun. Limbo, Ori And The Blind Forest, Toby: The Secret Mine ve benzeri oyunlara benziyor. Indie bir oyun olduğu ve bu türün gelişimini desteklediğimiz için birazcık ilgi çekmek, orjinal alımını artırmak ve bilmeyenlere bu türü tanıtmak amacıyla bu çeviriyi araya sıkıştırmış bulunduk. İyi oyunlar dileriz.

Ekran Görüntüleri:


Kurulum:

Oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurulumu yapın.

Manuel Olarak masaüstüne boş bir klasör açabilir, o klasöre dosyayı çıkartabilir ve oradan Steam/SteamApps/Feist/Feist_Data klasörüne atabilirsiniz

İndirme Linkleri:

turbobitindirbutonu

Bir önceki yazımız olan Kane and Lynch Dead Men Türkçe Yama başlıklı makalemizde Dead Men, Kane and Lynch ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …