Far Cry 4 Ön İnceleme

Far Cry 4 Ön İnceleme
Far Cry 4 Ön İnceleme

Far cry 3 serisinde kendini dünyaya tanıtan Farcry serisi 4.oyunuyla bizleri sabırsızlandırıyor.Soluksuz olarak oynadığımız 3. serisinden daha iyi olacağı yönde iddialar var.Yine sizleri hikayesiyle başbaşa bırakıyorum.

Oyun, Himalayalar’da bulunan Kyrat adlı hayali bir ülkede, kendisini kral ilan eden despot bir adama karşı verilen mücadeleyi konu alacak. Ajay Ghale, annesinin son arzusunu yerine getirmek için Kyrat’a gider ve burada kendini, diktatör Pagan Min’in baskıcı yönetimine karşı verilen sivil savaşın tam ortasında bulur.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty Advanced Warfare Ön İnceleme başlıklı makalemizde Advanced Warfare, Call of Duty ve Ön İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …