Europa Universalis IV v4 Türkçe Yama

53B836316CED35C0563BE56725B2EF7B

Europa Universalis IV: v4 Türkçe Yama

Bu türkçe yama ile sizde oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. Böylece hem olayları daha iyi anlar hale gelebilir hemde oyunun eğlenceli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

PROJENİN SAHİBİ

         Seyit Mehmet Çoban

       YARDIMCILAR

        Gökhan Cebeci

Not: Bu yamayı Konusan Sapka adlı grup yapmıştır

v4 Yama Hakkında

Oyunun halen % 100 olmadığını Konusan Sapka adlı grup belirtmiştir. Türkçe yama için 4 adet güncelleme yayınlanmıştır. Bu şuana kadar çıkan güncellemelerin son halidir. Eğer yeni bir güncelleme çıkar ise görmeniz açısından yeni duyuru yaparım. Ayrıca yamada save sorunu olabilme ihtimali vardır. Eski save dosyanı ile çakışabilir. Bu yüzden save dosyanızın yedeğini alın veya yeni bir oyuna başlayın.

Resimler

uqdh3 w1d9gG wv40pp

Kurulum Notları

İndirdiğiniz yamadaki dosyaları oyunun ana klasörüne atınız.

Yama kayıt dosyanız ile çakışabilir, bu yüzden save dosyanızın yedeğini almayı unutmayınız aksi halde kendinizi  yeni bir oyuna başlar halde bulabilirsiniz.

İndirme Linkleri

yamayı-indir

Bir önceki yazımız olan Bioshock 1 % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Bioshock 1 ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Kindergarten Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Anaokulu sıralarında diresek çürütmeye devam. Çocukluğuna dönmek isteyenler …