Earth’s Dawn [CODEX] Torrent Oyun indir – Full indir

Oyun Hakkında

Bilim kurgu filmlerini konu alan bir hikaye örgüsü bulunmakta. İstila eden uzaylılara karşı bir ölüm kalım savaşı verin. Dünyayı kurtarmak sizin elinizde. Sizde bu savaşa hükmederek bu istilaya karşı çıkın ve kahraman olun. Ayrıca oyun içinde deneyim puanları vs. mevcuttur. Bunlarla mevcut gelişiminizi daha da geliştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Böylece düşmanlara karşı daha etkili olursunuz.

Oyun Türü: Aksiyon

Oyunu Kıran Grup: CODEX

Hangi Platformlara Çıktı?: PC

Boyutu: 932 MB

Tarihi: 7 aralık 2016 tarihlidir.

Dili: İngilizce

Resimler

Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7 – Win 8.1 ve Win 10

İşlemci: İntel Core i5 – 3470

Bellek: 4 GB Ram

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630 Serisi

DirectX: Versiyon 11

Depolama: 3 GB Boş alan

Torrent indirme Linkleri

Bir önceki yazımız olan Mafia 3 [RELOADED] Torrent Oyun indir - Full indir başlıklı makalemizde Mafia 3 full, Mafia 3 torrent ve Mafia 3 torrent oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Metro Exodus

Oyun Hakkında/İndir Resimler Sistem Gereksinimleri Kurulum Oyun Hakkında/İndir Oyun Türü: Aksiyon – FPS Oyun Sürümü:  Full …