Depth: İnceleme

Depth: İnceleme
Depth: İnceleme

GENEL BİLGİ

Depth Oyunu bildiğiniz üzere adından da anlaşılacağı gibi bir su altı savaş oyunudur. Burada amacımız köpekbalıklarına karşı savaşmak. Oyunda herhangi bir hikaye modu yok sadece botlarla veya arkadaşlarınızla savaşma imkanı bulunmaktadır.

OYNANIŞ

Oyun oynanış olarak çok ileri bir düzeyde değil yani oyunda herşey çok hızlı gelişiyor ve size sadece bakmak kalıyor. Tabiki her zaman bu böyle olmuyor başa çıktığınız anlar da oluyor. Fakat oyunun geneline yayarsak orta dereceninde altında bir oynanışı var diyebiliriz.

HİKAYE

Dediğimiz gibi oyunda hikaye yok sadece botlarla veya arkadaşlarınızla oynama imkanı bulunmaktadır.

OYNANIR MI ?

Eğer su altından hoşlanıyorsanız bu oyunu indriip suyun altında bir tur atabilirsiniz. Balık çeşitleri gayet güzel ve hoş duruyor. Ama şu da bir gerçek okyanusun altını sadece bu oyunla bir tutmayın derim =)..

Bir önceki yazımız olan Depth (Türkçe Anlatım) Oyun İncelemesi - GamePlay HD - Oynanış başlıklı makalemizde Depth, gameplay ve Oyun İncelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …