Decay The Mare % 100 Türkçe Yama

DECAY: THE MARE % 100 TÜRKÇE YAMA

PROJE YÖNETİCİSİ

Mehmet TANDOĞAN

ÇEVİRMENLER

Yaşar Ata KARABIYIK

TEST

Mehmet TANDOĞAN

OYUN HAKKINDA

Decay The Mare korkunun ve bulmacaların birarada harmanlanmasıyla oluşturulan bir yapıya sahiptir.Bir yandan bulmacaları çözerken bir yandan da korku dolu efektleriyle sizlere aşırı derecede gerilim verecektir.Oyunda yapmanız gerekenler basit: Nesneleri topla, Birleştir ve bulmacaları çöz.Ayrıca oyun kendi içinde 3 bölümden oluşmaktadır.Bunların tamamı Türkçe’dir.

TÜRKÇE YAMA TANITIM VİDEOSU

TÜRKÇE YAMA KURULUM

?list=PLcgXzHOhQWhBqnPRiGHs372210b817yDN

OYUN İÇİ GÖRSELLER

Kurulum

Decay – The Mare_Data

 Klasörüne çıkartınız.

 NOT: Final sahnesi gazete küpürü metni indireceğiniz dosyaya eklenmiştir.Oyun sonunda hikayenin devamını öğrenmek istiyorsanız metni okuyabilirsiniz.

 İndirme Linkleri

 İNDİR

Bir önceki yazımız olan Life is Strange Episode 1 Türkçe Yama [Yayınlandı] başlıklı makalemizde episode 1, Life is Strange ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …