Dead Cells The Bad Seed

Oyun Hakkında/İndir
Hakkında

Ölü Hücreler –  özellikle metrodiving türünün diğer tüm temsilcileri arasında düzinelerce benzer indie oyunundan çok fazla şey çıkarıyor. Karmaşıklık ortalamanın üzerinde olmasına rağmen karmaşıklığa odaklanmaz. Kullanıcının bazı beklenmedik katlanmalar, soyu tükenmiş medeniyetler, tanrılar, kötü adamlar ve benzeri hikayelerle karmaşık bir plana girmeye zorlamıyor. Özünde Motion Twin’in medya ürünü, türün tüm klişeleri ve stereotipleriyle dalga geçmek için tasarlanmıştır. Bu tür oyunların en iyi geleneklerinde Ölü Hücreler’de bir karakterin ölümü kalıcıdır ve birikmiş servet kaybını gerektirir.

Buna rağmen, oyun bir şekilde kendini neredeyse hiç tekrarlamıyor, bu da her ırkın farklı hissetmesini sağlıyor. Çoğu zaman, her yeni teşebbüsle düşmanlar değişir, gizli yerlerin yerleri, silahlar, nesneli dükkanlar ve bazı odalar. Oyun yaklaşık bir yıl erken erişimde kaldı. Bu süre boyunca, oyunu test eden topluluk, oyun geliştiricilerinin bu projenin geliştirilmesi için doğru yolu seçmesine yardımcı oldu. Aslında, tam sürüm çok fazla içerik, yüzlerce düzeltme, iyileştirme ve bu olağanüstü güzel metro istasyonuna fayda sağlayan diğer her şeyi aldı.

Oyunda çok sayıda rakip var, ancak kombine darbeler ışınlayabilen ve dağıtabilen elit canavarlar belirli bir rahatsızlık veriyor. Neyse ki, kahramanı onlar için de bir hak bulacak. Kahramanın cephaneliğinde el bombaları ve zehirli oklar ve tuzakları olan yaylar ve saldırı değiştiricileri olan her türlü kenarlı silah var. Doğru, tüm bunları kullanmak ve ölmek için, oyuncunun oyunun ritmini hissetmesi gerekir.

NOTLAR. Bu sürüm bağımsızdır ve önceki sürümlerimizden ve güncellemelerimizden gelen tüm içeriği ve DLC’yi içerir.

DLC:

  • Ölü Hücreler – Dev’in Yükselişi
  • Ölü Hücreler – Patron Kim
  • Ölü Hücreler – Eski
  • Ölü Hücreler – Kötü Tohum

Oyun Türü: Aksiyon Oyunları

Oyun Sürümü: Full Sürüm

Oyunu Kıran Grup: PLAZA

Hangi Platformlara Çıktı?: PC Platformu

Oyunun Toplam Boyutu: 1.13 GB

Oyunun Çıkış Tarihi: 11 Şubat 2020 Tarihinde Çıkış Yapmıştır.

Dil i: İngilizce

İNDİRME LİNKLERİ

Dead.Cells.The.Bad.Seed.v1.7.3.zip

Resimler

Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: Intel i5 +
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 veya üstü
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ek Notlar: DirectX 9.1+ veya OpenGL 3.2+

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: Intel i5 +
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800 veya daha iyisi
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ek Notlar: DirectX 9.1+ veya OpenGL 3.2+

Kurulum
  • Oyunu indirin.
  • Daha sonra iso dosyasını kurun.
  • Crack varsa yapın.
  • Oyuna girin.

Bir önceki yazımız olan DOOM Eternal başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

DOOM Eternal

Oyun Hakkında/İndir Resimler Sistem Gereksinimleri Kurulum Oyun Hakkında/İndir Oyun Türü: Aksiyon Oyunları Oyun Sürümü:  Full …